Oksijen Yüzme Okulu'na hoşgeldiniz.

VOLKAN ATAKAN (Vladimir Nikolaychuk)

İş Tecrübesi

1992-2006 Ukrayna Yüzme Milli Takım Sporcusu
2006-2014 Fenerbahçe Spor Kulübü (Türkiye, İstanbul), A Takım Yüzme Antrenörlüğü
2013-2015 Özyeğin Universitesi, Yüzme Baş Antrenörü

Kariyer

1996 Atlanta Olimpiyat Oyunları, ABD. 4x100 karışık bayrak yarışı, 9.lük.
2000 Sidney Olimpiyat Oyunları, Avustralya. 4x100 karışık bayrak yarışı, 11.lük.
2000 Sidney Olimpiyat Oyunları, Avustralya. Sırtüstü 200 m, 15.lik.
2004 Atina, Yunanistan

Yücel Gökçen Eligüzel, Yüzme Antrenörü

Yücel Gökçen Eligüzel

Kurucu - Antrenör

1978 istanbul dogumlu olup 1.kademe yüzme antrenörüdür. Yurtiçi yurtdışında açık su ve kısa/uzun kulvar yarış tecrübesi bulunan antrenörümüz, çok sayıda madalya sahibidir. Özellikle serbest ve sırt branşlarında yüzen antrenörümüz halen aktif olarak master yüzücüsüdür.

Gökhan Sürmen, Yüzme Antrenörü

Gökhan Sürmen

Kurucu - Antrenör

1982 Trabzon doğumlu olan antrenörümüz, Türkiye Yüzme Federasyonu 1. Kademe Yüzme antrenörlüğü belgesine sahiptir. Son 10 yıldır master kategoride katıldığı açık su ve kısa/uzun kulvar yarışlarında bir çok derecesi ve madalyası bulunmaktadır.

Cem Akkaya, Yüzme Antrenörü

Cem Akkaya

Antrenör

1994 istanbul doğumlu. 6 yıl boyunca kano-kayak branşıyla müsabık olmuş kulübünde 2 sene kaptanlık yapmış 5 sene üst üste türkiye şampiyonluğu yaşamış çeşitli türkiye derecelerine sahip,türkiye kano federasyonunda ulusal hakem olarak görev almakta olan Kocaeli üniversitesi- Beden eğitimi ve spor öğretmeniği bölümünden mezun 1.kademe antrenörümüzdür.

Tolga Alpay, Yüzme Gözetmeni

Tolga Alpay

Gözetmen

1997 doğumlu olup Marmara Üniversitesi Fizik bölümünde okumaktadır. 7 yaşında beri yüzücü olan Tolga Alpay, Türkiye Yüzme şampiyonasına katılmış ve final yüzmüştür. Birçok kereler A barajını geçmiş ve kısa/uzun kulvar madalyaları bulunmaktadır.

Yüzme Antrenörü, Timur Gündoğdu

1981 doğumlu olan Timur Gündoğdu, Türkiye Yüzme Federasyonunun düzenlediği yarışmalarda birçok madalya almış başarılı bir sporcudur. Sağlık Bakanlığı onaylı ilkyardım sertifikası bulunmaktadır.

Gökhan Onaran, Yüzme Antrenörü

Haliç Üniversitesi Antrenörlük Bölümü’nde uzmanlık alanı “yüzme” olarak eğitim görmektedir. Yine yüzmeyle ilgili bir çok seminer ve eğitime katılmıştır. Hala aktif olarak devam ettiği 12 yıllık futbol kariyerinde altyapı ve A takım tecrübeleri bulunmasının yanısıra Kartalspor Kulübü”yle Türkiye Şampiyona”larına katılmıştır.

Doğukan Yalçın, Yüzme Antrenörü

İstanbul Erkek Lisesi'nde okumaktadır. 8 yaşında yüzmeye başlamıştır, Türkiye Şampiyonalarına katılmış ve bir çok madalya elde etmiştir.

Burçe Peker, Yüzme Antrenörü

Burçe Peker

Gözetmen

İstanbul 1.'liği ve Türkiye 6.'lığı bulunan Burçe Peker, 7 yaşından beri yüzme sporu yapmakyadır. Türkiye Şampiyonalarında yer almış ve bir çok başarı elde etmiştir.

Esra Rençber, Yüzme Antrenörü

Esra Rençber

Gözetmen

1994 doğumlu Esra Rençber 4 yaşından beri yüzme sporuyla ilgileniyor, bunun yanısıra Okullararası Yüzme 1.'likleri bulunmaktadır. Radyo ve Televizyon programcılığı mezunu ve aktif olarak pilates ile ilgileniyor.

Ayşenur Aslıyürek, Yüzme Antrenörü

1994 doğumlu antrenörümüz 6 yaşından itibaren yüzme sporunun içerisindedir. 7 yıllık lisanslı yüzücü kariyerinde birçok yarışmaya katılmış ve madalya kazanmıştır. Ege Üniversitesi Gıda Teknolojisi bölümünden mezun ve Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi okumaya devam etmektedir.