Antrenörlerimiz

Yücel Gökçen Eligüzel
Yücel Gökçen EligüzelBaş Antrenör

1978 İstanbul dogumludur.İlk-Orta-Lise öğrenimini Ahmet Şimsek Kolejinde okumuştur.Evli ve 3 cocuk sahibidir.
Master düzeyde 2009 yılında baslamış olan yüzme yaşantısına halen aktif olarak devam etmekte ve kendi yaş grubu yarışmalarında 200 e yakın madalyaya sahiptir.Türkiye Master yüzme Şampiyonaları ve bir çok ACIK SU tecrübesi bulunan antrenörümüz bu yarışlarda sayısız derece ve madalya sahibidir.
II.Kademe antrenör belgesi bulunmakta ve bir çok seminere katılmıştır.
Kücük yaş gruplarından Türkiye Şampiyonası acık yaş ile Uluslar arası yarışmalarına kadar antrenörlük tecrübesi bulunmaktadır.
Klübümüzde yaş gruplarında çalışmakta ve sporcuları ile sayısız İstanbul ilk Üç derecesi bulunan antrenörümüz klübümüzün kurucularındandır.

Gökhan Sürmen
Gökhan SürmenKurucu - Antrenör

Yönetici antrenörümüzdür kendisi de aktif şekilde eğitim vermektedir.

Eren Gölet
Eren GöletKoordinatör

24/10/2003 İstanbul doğumluyum. 5 yaşından beri aktif yüzme hayatım bulunmaktadır. Şuanda lisans eğitimlerimi tamamlamak üzere Gedik Üniversitesi Spor Yöneticiliği bölümünde okumaktayım. Oksijen Spor Klubünde 2 yıldır aktif çalışmakta ve 1 senedir burada koordinatörlük yapıyorum. Sarı takımın yardımcı antrenörlüğünü yapıyorum. Uzman dalgıçlık, ilk yardım gibi ekstra eğitimler alıp sayısız tecrübeme dayanarak işimi profesyonel ve severek devam ettiriyorum .

Oğuz Kaan Ersoy
Oğuz Kaan Ersoy2.Kademe Yüzme Antrenörü

23 Mayıs 1991, Sakarya doğumluyum.
2014 yılında Eskişehir B.B.S.K’nde yardımcı antrenör olarak mesleğe başladım. 5 yıl
boyunca eğitim grupları, takım altı ve 13+ yaş gruplarıni çalıştırdım. 2019 yılında özel bir
firmada yüzme antrenörü olarak devam ettim.
2022 yılı Mayıs ayından itibaren Oksijen Performans S.K. bünyesinde Mavi ve Kırmızı takım
gruplarını çalıştırıyorum

Kübra Eligüzel
Kübra EligüzelEğitmen

05/01/03 İstanbul doğumluyum. İstanbul Rumeli Üniversitesi Egzersiz ve Spor Bilimleri bölümü 3. Sınıf öğrencisi olarak öğrenimime devam etmekteyim. 2011 yılında yüzme sporuna başlamış bulunmaktayım. 2012 yılından beri lisanslı aktif sporcuyum. 13 yaşından 19 yaşına kadar sayısız Türkiye Şampiyonası , Açık yaş A final tecrübem bulunmaktadır. 2018 yılında düzenlenen Turkcell Türkiye Kısa Kulvar Küçük ve Yıldız Bireysel Yüzme Şampiyonasında 14-15 yaş kategorisinde 50m sırt yarışında 30.50’lik derecemle Türkiye 2. Si oldum. 2022 nisan ayında yüzme sporunu bırakıp, kendi yüzmüş olduğum Oksijen Yüzme Kulübü’nde kursiyer ve A takım yardımcı yüzme antrenörlüğü ve A takım kara kondisyonerliğini yapmaktayım. Complex core adlı programdan Level 1, Level 2 ve Level 3 seviyelerinde eğitim aldım. Milli Eğitim Bakanlığının düzenlemiş olduğu 18 saatlik İlk Yardım eğitimini tamamlamış bulunmaktayım.

Timur Gündoğdu
Timur GündoğduEğitmen

1981 İstanbul doğumluyum. 2009 yılında master yüzücü olarak yüzme yaşantısına başladım. Türkiye Masterlar Yüzme Şampiyonaları’nda, Açık Su Yüzme Yarışlarında ve farklı branşlarda derecelere ve madalyalara sahibim.

Yıllardır edinmiş olduğum bilgi ve tecrübelerimi, 2022 yılından itibaren küçük yaş yüzücülerine aktarmaya başladım.

Oksijen Yüzme Kulübü’nde Beyaz Takım’ı çalıştırıyor ve Türkiye Şampiyonalarına hazırlıyorum.

Eray Çiftçi
Eray ÇiftçiEğitmen

01.04.2002 İstanbul Pendik doğumludur. Doğuş Ünivertisesi Fizyoterapi bölümü 2. sınıf olarak eğitimine devam etmektedir. 5 yaşında yüzme hayatına başlamış ve yüzme branşında aktif olarak 1.5 senedir antrenörlük yapmaktadır.

Soner Portakal
Soner PortakalEğitmen

24/06/1999 İstanbul,Kadıköy doğumludur. Giresun üniversitesi antrenörlük bölümünde uzmanlığı yüzme olarak eğitimine devam etmektedir.Küçük yaşlarda yüzme ile tanışıp 2 yıllık bir yüzme geçmişine sahiptir.