Keyifli olduğu kadar sağlık açısından son derece yararlı yüzme sporunu bugüne kadar öğrenme fırsatı bulamadıysanız sizlere güzel bir haberimiz var. Modern tesisleri ile İstanbul yüzme kursları arasında en başarılı eğitmenlere ve uzman kadroya sahip havuzlarımız sizleri bekliyor. Üstelik oldukça makul bir fiyat politikası benimsiyoruz ve özellikle çocuk kursiyerlerimizi tertemiz havuzlarımızda yüzmeyi öğrenirken görmek istiyoruz. Tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan iletişim seçenekleri üzerinden yetkililerimize ulaşmak kayıt işlemleriniz için tesislerimize gelmek olacaktır. Bu noktada önemli bir hatırlatma yapalım. Tesislerimizden yararlanabilmeniz için yasal prosedür gereği sağlık ocağından alınacak bir doktor raporuna ihtiyaç bulunmaktadır.

Yüzme Kursu Kayıtlarımız Dört Mevsim Devam Ediyor

Tabi yarı olimpik kapalı havuzumuzda yüzme kursu kayıtlarımızın dört mevsim devam ediyor ve tesislerimiz sürekli açık bulunuyor. Dolayısıyla yaz aylarında üstü açılan ve havalar soğuduğunda üstü kapatılan havuzlarımızdan yılın her döneminde yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra çocuklarınız için yetişkin guruplarından ayrı ve farklı günlerde kurslarımızın bulunduğunu belirtmekte yarar görüyoruz. Ayrıca çocukların eğlenceli aktiviteler eşliğinde yüzmeyi öğrendiği seanslarımız uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Bu nedenle artık İstanbul yüzme kursları araştırmanıza bir son verebilir ve modern tesislerimizi gün içerisinde ziyaret edebilirsiniz. İzin verirseniz bir küçük hatırlatma daha yapalım. Havuzlarımızda önceliğimizin temizlik ve hijyen olduğunu bilmenizi istiyoruz. Bu çerçevede günlük olarak PH ve Klor ölçümleri yapılıyor ve havuzumuz yasal bakımdan her zaman denetime açık bir yapıda bulunuyor.

Yüzme Tesisleri Grupların Antrenman Yapabilmesine Uygun İnşa Edildi

Dilerseniz yüzme takımı şeklinde grup olarak tesislerimizden yararlanabilir ve antrenmanlarınızı toplu bir şekilde yapabilirsiniz. Çünkü Oksijen yüzme tesisleri yarı olimpik bir havuzdur ve teknik özellikleri bakımından bu tarz aktivitelere uygun olarak tasarlanmıştır. 25 metre boyunda 12,5 metre eninde ve başlangıç noktası 1.65, bitiş noktası 1.85 metre olan havuzumuzu fazlasıyla beğeneceğinizi düşünüyoruz. Elbette İstanbul’un her noktasından ulaşılabilecek tesislerimiz ulaşım yönünden herhangi bir sorunu bulunmuyor. Ayrıca çocuk yüzme kursu, yetişkin yüzme kursu, Master yüzme kursu ve yüzme takımı kursu olarak sıralayabileceğimiz tüm hizmet kategorilerimizi incelemeden lütfen sayfamızdan ayrılmayınız. Bay ve bayan uzman antrenör kadrosu ile uzun yıllardır kaliteli hizmetler üreten ve İstanbul yüzme kursları arasındaki yüksek başarı oranıyla binlerce kursiyer yetiştiren kapalı tesislerimizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.